ZVO

Bestuursleden ZVO

In onze club moeten we lijnen uitzetten, beslissingen nemen, activiteiten organiseren, inschrijvingen doen, geld beheren, trainers begeleiden, ledenblad bespreken... Dit kan alleen omdat een 11-tal mensen zich vrijwillig engageren en een bestuur vormen. Dank zij hen wordt de groep samen met de trainers in goeie banen geleid. Binnen het bestuur is er een taakverdeling:

Patrick Hoorelbeke
Voorzitter - bestuurder VZW

Patersonstraat 26
BE-8020 Oostkamp
050 82 79 75
0498 14 57 15

patrick@zvo.be

Patrick Hoorelbeke
Elke Boon
Secretaris

Azaleastraat 17
BE-8020 Oostkamp
050 82 79 75
elke@zvo.be

Elke Boon
Michel Quintens
Penningmeester


michel@zvo

Michel Quintens
Jan Dumoulin
Bestuurslid


jan@zvo.be

Jan Dumoulin
Kristof Ryheul
Bestuurslid


kristof@zvo.be

Kristof Ryheul
Carl Desaever
Bestuurslid


carl@zvo.be

Carl Desaever
Herman Van colen
Bestuurder - secretaris vzw

Stijn Streuvelstraat 18
BE-8020 OOSTKAMP
050 82 44 85

herman@zvo.be

Herman Van colen
Pascal Vanzieleghem
Bestuurder VZW


pascal@zvo.be

Melissa De Meyere
Bestuurslid


melissa@zvo.be

Melissa De Meyere
Attie Maipauw
Bestuurslid


attie@zvo.be

Attie Maipauw
Jolien Biccler
Bestuurslid


jolien@zvo.be

Jolien Biccler
Jelle Scheyving
Bestuurslid


Jelle@zvo.be

Jelle Scheyving
Hannes Scheyving
Bestuurslid


hannes@zvo.be

Els De Soete
Bestuurslid


els@zvo.be

Els De Soete
Joke Loozen
Bestuurslid


joke@zvo.be

Joke Loozen
Roeland Zwaenepoel
Bestuurslid


roeland@zvo.be

Roeland Zwaenepoel