Archief

Zwemmarathon 2012

Verslag | Foto's | Uitslagen

Naar jaarlijkse gewoonte zijn 20 van onze beste zwemmers de strijd aangegaan met 7 andere zwemteams. De bedoeling is om in vier keer vijftien minuten zoveel mogelijk lengtes bij elkaar te zwemmen en te lopen. We hebben onze beste prestatie ooit neergezet met een verbetering van vijf lengtes. Helaas volstond dit niet om het podium te halen. Het belangrijkste om te onthouden is dus dat iedereen zijn uiterste best heeft gedaan en zeker onze fantastische supporters!!

Op deze website kan je talrijke foto's van het zwemgebeuren in het algemeen bekijken. Hieronder vind je enkele filmpjes en foto's terug van de prestatie van onze zwemclub.




















Uitslagen

PlaatsPloegPeriode 1Periode 2Periode 3Periode 4Totaal banen
107:50 Sport2792782872731117
2Jeugdtriatleten2502562562631025
3De Robben2392592592611018
4Triathlon Team2732602432271003
5De Valkaart249239246244978
6Reddersclub247242233246968
7Brandweer227221214215877
8Aquanimo221217217214869